Diyabetlinin güçlendirilmesinde web tabanlı uygulamalar
Koçluk Temelli Diyabet Öz Yönetim Eğitimi ve Desteği Programı

Koçluk Temelli Diyabet Öz Yönetim Eğitimi ve Desteği Programı

Koçluk temelli diyabet öz yönetim eğitimi ve desteği programımda; ilham veren, iç görü kazandıran, potansiyelinizi keşfetmenizi sağlayan, motive eden, bütünsel gelişiminizi ve tedavi uyumunuzu güçlendiren, bütüncül sağlığınızı koruma ve geliştirme hedeflerinizi destekleyen, size özel koçluk araçlarıyla yapılandırılmış ve esnek yapıda sunulan en az birer saatlik görüşmelerle 8 ayrı görüşmeyi içeren bir deneyim sunuyorum.

Diyabet riski taşıyorsanız veya diyabet tanısı almışsanız,

Sizi bütünsel anlamda sağlık ve esenlik dolu bir yaşam arzunuzu besleyecek; öğrenme, bilgi ve beceri kazanma odaklı keyifli bir gelişim, değişim ve dönüşüm yolculuğuna davet ediyorum.

Program pozitif psikoloji temelli ve güçlendirme odaklı bileşenleri içeren koçluk teknikleri, motivasyonel görüşmeler, diyabeti önlemede yaşam tarzına değişikliğine yönelik bireysel danışmanlık, diyabet öz yönetim eğitimi ve desteğine dayanan kanıta dayalı bilgi paylaşımı, haftalık rutinler, keyifli çalışmalar ve mini paylaşımlar içeriyor.

Programın içinde sağlık alanında uzun yıllara dayanan klinik deneyimim ve uzmanlığımla birlikte, profesyonel koçluk yetkinliklerimle harmanladığım, bütünsel sağlığınızı koruma ve geliştirme amaçlı diyabetle yaşam, sağlıklı yaşam ve wellbeing konularını içeren eğitimler ve kendi deneyimlerimden yansımalar var.

Sizlerle birlikte bütünsel anlamda sağlık ve esenlik dolu bir yaşam için gelişim, değişim ve dönüşüm sağlamak niyetiyle!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu program asla tıbbi hizmet, tıbbi talimat veya tıbbi öneri olarak anlaşılmamalıdır. Koçluk temelli diyabet öz yönetim eğitimi ve desteği programı asla sağlık bakım ekibiniz ile yaptığınız görüşmelerin yerini almayı amaçlamamaktadır. Bu nedenle; sağlıkla ilgili her türlü gereksinimiz için mutlaka hekim, hemşire, diyetisyen, eczacı ya da ilgili diğer sağlık uzmanlarına danışmanız ve tavsiyelerine uymanız önemlidir.

Hizmet Başvurusu ve Bilgi Almak İçin

Bütünsel Gelişim Akademi Sayfasını Ziyaret Edin